fbpx

פרסום בלינדקאין

הרשת החברתית העסקית

קידום ממומן בלינדקאין הוא פתרון מעולה לעסקים שמוכרים לעסקים

לינקדאין היא הרשת החברתית העסקית הגדולה ביותר בעולם כיום המעניקה אפשרויות רבות למפרסמים שמתקשים למצוא את קהל היעד שלהם במקורות מקובלים יותר.

מחקר שוק ומתחרים

פרסום ממומן בלינקאין חייב להתחיל במחקר שוק מעמיק. מחקר איכותי מעניק לנו את היכולת לדעת מהו פוטנציאל הפרסום של העסק שלך ברחבי הרשת ולהתקדם לשלב האסטרטגיה.

אסטרטגיית פרסום

לינקדאין היא פלטפורמה מאוד מגוונת המאפשרת למצוא בה קהלי יעד מקצועיים לפי תחום לימוד, מקצוע, ניסיון ותפקיד עיסוק בפועל. אנחנו נדע להמליץ לך למי לפרסם לאחר מחקר שוק מעמיק.

בניית קמפיינים

בניית קמפיינים איכותית משפיעה על תוצאות הקמפיין שלכם בטווח מידי. כאשר שלב זה נעשה בצורה נכונה נוכל להתחיל לראות תוצאות חיוביות מפעילות הפרסום.

הטמעת פיקסל מעקב

הפיקסל של לינקדאין נותן לנו את האופציה לעקוב אחר הגולשים שנחתו באתר עם קמפיינים מגוונים בלינקדאין, בנוסף כמובן לעקוב אחר המרות המתרחשות באתר או בדף הנחיתה.

ניהול תקציב שוטף ואופטימיזציה

ניהול התקציב בצורה יעילה על מנת למקסם את תוצאות הקמפיין תוך ניתוח נתונים מעמיק וביצוע אופטימיזציה מקיפה בכדי לייצר תוצאות משמעותיות.

דיווח ושיקוף ללקוח

בכל סוף חודש אנו מוציאים דוח מקיף אשר נותן ללקוח את האפשרות להיות מעורב בתהליך בצורה יותר הדוקה. אנו מאמינים גדולים בשקיפות ולכן נשמח שהלקוח יהיה בלופ.

מה זה בכלל לינקדאין אתם שואלים?

LinkedIn היא רשת חברתית מקוונת שנועדה ליצירת קשרים מקצועיים ועסקיים בין משתמשיה. החברה הוקמה בדצמבר 2002, כאשר אתר הרשת הושק במאי 2003 והוא בבעלות "תאגיד לינקדאין" (LinkedIn Corporation Ltd). נכון לאפריל 2017 רשומים באתר כ-500 מיליון משתמשים. הרשת מאפשרת למשתמשיה ליצור פרופיל אישי בו הם יכולים להציג את ניסיונם המקצועי וליצור קשרים עם משתמשים אחרים על מנת לקדם קשרים מקצועיים או עסקיים, לגייס עובדים ולמצוא אפשרויות העסקה או שותפויות עסקיות. בפרופיל המשתמש ניתן להציג ידע, ניסיון, כישורים ויכולות מקצועיים על ידי סיכומים תמציתיים של המשרות בהן מועסק והועסק המשתמש, תיאור התמחויות מקצועיות, רקע לימודי והישגים בלימודים, והצגת המלצות מעסיק. קרא עוד..

מעולה! אני רוצה להתחיל לפרסם את העסק שלי בלינדקאין

איך פרסום ממומן בלינקדאין יכול לעזור לי?

בצורות רבות ומגוונות

תוכן ממומן

קדם פוסטים אורגניים של החברה שלך לקהלים ממוקדים במחשב שולחני, בנייד ובטאבלט. הגבר את המודעות בפיד החדשות המקצועי הנצפה ביותר בעולם

INMAIL ממומן

הגע לקהלי היעד שלך ישירות בתיבת הדואר הנכנס של LinkedIn. העבר הודעות מותאמות אישית שמניבות המרות רבות יותר מאשר אימייל רגיל

מודעות טקסט

הוסף כותרת משכנעת, תיאור ואפילו תמונה. כמה הגדרות פשוטות ויהיה לך קמפיין שאיתו תוכל להגיע לקהל היעד שלך בתוך דקות ספורות

פתרונות פרסום מתקדמים

מותאמים למטרות שלך

קידום ממומן בגוגל - PPC

פלטפורמת הפרסום הגדולה בעולם

שיעורים פרטיים בפרסום

ללמוד איך לפרסם את עצמך לבד

קידום ממומן בפייסבוק - PPC

הרשת החברתית המצליחה

קידום אורגני בגוגל - SEO

להופיע בתוצאות החיפוש האורגניות

בניית אתרים מקצועיים

אתר מותאם בדיוק למטרותיך

אז למה לכם לבחור בDigital Minds?

כי אנחנו פשוט טובים במה שאנחנו עושים, וגם..

שירות ותמיכה מעולים

המפתח לעסק מצליח הוא שירות לקוחות מעולה, מבטיחים לכם אוזן קשבת ופתרון יצירתי לכל בעיה שנתקל בה. אנחנו כאן למענכם.

מקצועיות ו10 שנות ניסיון

אצלנו תקבלו מומחה פרסום בגוגל עם יותר מעשר שנות ניסיון בתחום שיעזור לקמפיינים שלכם להיות יעילים ומוצלחים.

פתרונות שיווק מתקדמים

התאמת המוצר הנכון ללקוח היא אחת מאבני היסוד שלנו, כי כל עוד הלקוח מקבל תמורה להשקעה שלו כולם יוצאים מרוצים.